Dzięki bogatej palecie kolorystycznej i różnorodnym wariantom uszlachetniania wierzchniej warstwy naszych wyrobów, tworzymy asortyment, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i swojego otoczenia. Kostka brukowa daje możliwość stworzenia dekoracyjnych nawierzchni, w przestrzeni prywatnej jak i publicznej, cechujących się wysokimi walorami estetycznymi jak i użytkowymi, a jedynym ograniczeniem jej zastosowania jest nasza wyobraźnia.
Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego pakietu usług projektowych. Nasi projektanci na rysunkach ubiorą w konkretne kształty Państwa oczekiwania, oraz przedstawią wizje i możliwości jakie daje wskazany teren oraz wybrany asortyment.

 

Przy zakupie kostki brukowej projekt GRATIS.

Od 50m2 PROJEKT 3D

Wybór kostki brukowej zależy przede wszystkim od planów zagospodarowania przestrzennego, charakteru i stylu posesji, od kolorystyki istniejących i planowanych zabudowań oraz zieleni. Wszystkie te elementy muszą idealnie komponować się z kostką brukową.

W celu ułatwienia Państwu wyboru kostki brukowej stworzyliśmy dział projektowy.  Projektanci fachowo doradzą i wykonają realistyczny projekt kostki brukowej 3D lub 2D, w którym, oprócz kostki brukowej zostaną uwzględnione elementy małej architektury oraz zieleń. Architekci, w końcowym etapie projektu, przedstawią Państwu efekt tworzący spójną całość z otoczeniem. W dziale projektowym naszej firmy możecie Państwo liczyć na fachową pomoc ze strony profesjonalnie przygotowanego personelu. Konsultacje i doradztwo w zakresie doboru materiałów, zestawień ilościowych odbywa się również na miejscu prowadzonej inwestycji. Przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatny pakiet projektowy 2D – dla inwestycji powyżej 40 m2.

 

Zasady wykonywania projektów

 

• Bezpłatne koncepcje wizualne zagospodarowania terenu wykonujemy dla Klientów, którzy zdecydowali się zakupić kostkę brukową i wypełnili formularz zamówienia i wpłacili kaucję zwrotną
• Na miejscu inwestycji nasi projektanci przygotowują dokumentację fotograficzną oraz wykonują niezbędne pomiary zagospodarowania przestrzeni.
• Z uwagą wsłuchamy się w Państwa potrzeby i upodobania, dołożymy wszelkich starań, aby wykonany przez nas projekt odzwierciedlał Państwa osobowość, styl życia i spełniał stawiane mu oczekiwania
• Zamawiający projekt otrzymuje:
– wizualny projekt aranżacji terenu z naniesionymi wymiarami który klient może modyfikować
– specyfikację produktów z orientacyjną ilością kostki do zamówienia

Dzięki kostce brukowej stworzą Państwo nietuzinkową aranżację wokół posesji, a ułożona kostka, dzięki swym najwyższym parametrom jakościowym, zachowa idealny wygląd przez długie lata.

 
 
 
 
 
 

 

Zobacz przykładowe realizacje

SklepKontoGóra
Szukaj